Produkty
Váš osobný účtovník

Všetky doklady online na jednom mieste. 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Viac informácií

Kto sme

ÚČTOVNÍCKA FIRMA Digital Taxes®

Sme účtovnícka firma Digital Taxes a sme priekopníkmi v digitálnom účtovníctve už od roku 2012. Sme tím skúsených odborníkov na dane a mzdy, ktorí veria v silu inovácie prinášajúcu jednoduchosť a transparentnosť, no zároveň ostávajú ľudskí. Myslíme si, že všetci podnikatelia – či už malí alebo veľkí – by mali mať svoje účtovníctvo pod palcom. 👍🏼

Preto okrem komplexných účtovníckych služieb ponúkame aj inovatívny digitálny produkt Zákaznícka zóna. Účtovníctvo nemá byť v podnikaní prekážkou. Ozvite sa nám a prejdime si možnosti spolupráce.
viac

Zverte sa do rúk odborníkov v účtovníctve

Náš cieľ

Chceme, aby vám účtovníctvo pomáhalo pri každodenných rozhodnutiach a nie vás zaťažovalo.

Zistiť viac
NÁŠ PRÍSTUP

Transformáciou klasického „papierového“ účtovníctva do digitálu získate neustály prehľad. O všetkom.

Zistiť viac
náš cieľ

Účtovníctvo,
ktoré ide s dobou

Časy sa menia a spolu s nimi aj technológie. V Digital Taxes je naším cieľom to, aby vám účtovníctvo pomáhalo pri každodenných rozhodnutiach a nie vás zaťažovalo.

Aj preto sme vytvorili Zákaznícku zónu, nástroj, ktorý vám šetrí čas, umožní vám sledovať termíny, vyhodnocovať a mnohé ďalšie.

  • Prehľad pohľadávok a záväzkov
  • DPH a daň z príjmov
    v reálnom čase
Náš prístup

Menej je niekedy viac

Jednoduchosť nemusí ísť na úkor funkčnosti. Sme presvedčení, že zjednodušením a zefektívnením komplikovaných účtovných procesov prinesieme do vášho podnikania väčšiu transparentnosť a veciam dodáme novú perspektívu.

A vy budete mať viac času venovať sa tomu, na čom vám záleží.

  • Férová cena, ľudský prístup
  • Neustále k dispozícii,
    24/7
AKO FUNGUJEME

Spojenie efektivity
a dát v reálnom čase

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vám nestáli v ceste. Získajte komplexný prehľad vo svojom účtovníctve vďaka Zákazníckej zóne. Každá zmena sa okamžite prejaví v reálnom čase, a vy tak budete mať vždy prehľad. Napríklad aj v tom, aká DPH vám aktuálne vychádza.

Potrebujete si overiť konkrétnu transakciu z minulosti? Všetky vaše doklady si môžete pohodlne nahrať do systému a kedykoľvek sa k nim vrátiť.
viac

Pozrite si viac o Zákazníckej zóne
KLIENTI

Spokojní zákazníci

Nezáleží na tom, či ste medzinárodným koncernom alebo lokálnym živnostníkom. Všetkým našim klientom ponúkame osobitý prístup a nástroje, ktoré im umožnia ďalej rásť.

Vaša firma:
Mgr. Michal Feterik
Chief Accountant, CEO
Adriana Kotorová
Back Office, CEO
Ing. Zuzana Karumníková
Bookkeeper
Ako často mi viete poskytovať výstupy z účtovníctva?

Cez Zákaznícku zónu budete mať sprístupnenú väčšinu dát z vášho účtovníctva: stav záväzkov a pohľadávok, stav pokladní a bankových účtov. Viac informácií o Zákazníckej zóne nájdete tu

Môžem doklady posielať aj poštou?

Áno, doklady môžete posielať aj poštou, na adresu sídla našej spoločnosti Bieloruská 33, 821 06, Bratislava, prípadne osobne na adresu prevádzky Pasienková 2/D, 821 06, Bratislava.

Ako často mám posielať doklady?

Doklady je potrebné posielať priebežne, ideálne aspoň raz týždenne. Doklady sa prioritne posielajú nahratím do Zákazníckej zóny, prípadne e-mailom. Odporúčame vám využívať možnosť zasielania dokladov priamo od vašich dodávateľov do Zákazníckej zóny prostredníctvom unikátnej e-mailovej adresy, ktorú obdržíte hneď, ako sa stanete naším klientom.

Podáte za mňa aj daňové priznanie? Koľko za to budem platiť?

Samozrejme, daňové priznanie za vás podáme. Cenu za vypracovanie daňového priznania nájdete v našom cenníku.

Koľko budem platiť za účtovníctvo?

Zadaním niektorých základných údajov si viete sami vypočítať predpokladané pravidelné náklady na účtovníctvo, alebo nás môžete požiadať o vypracovanie cenovej ponuky. Každý mesiac vám vystavíme faktúru vo výške dohodnutého mesačného poplatku a každý kvartál vystavíme vyúčtovanie za všetky dodané služby a prípadné nedoplatky vyfakturujeme.

Kedy môžeme začať spolupracovať?

Termín začiatku spolupráce je vždy určený po vzájomnej dohode. V praxi je však dátum začiatku spolupráce často ovplyvnený termínom dodania podkladov od predchádzajúcej účtovníckej spoločnosti.

Čo potrebujete na to, aby ste prevzali vedenie môjho účtovníctva od predchádzajúcej účtovníckej spoločnosti?

Pri prechode k nám je potrebné dodať tieto doklady a výstupy z účtovníctva:
- kniha záväzkov,
- kniha pohľadávok,
- inventarizácia účtov,
- inventarizácia majetku,
- účtovný denník v XLS,
- posledné daňové priznanie k dani z príjmov vrátane kalkulácie a podkladov k pripočítateľným a odpočítateľným položkám a nedaňovým nákladom,
- ak súčasná účtovnícka spoločnosť spracúva vaše účtovníctvo v programe Pohoda, je vždy výhodou, ak dodá aj zálohy z programu za jednotlivé roky.

Zakladáte aj nové spoločnosti?

Zakladaniu nových s.r.o. sa naša spoločnosť nevenuje.

Viete mi v prípade potreby zabezpečiť aj virtuálne sídlo?

Áno, v prípade záujmu vieme zabezpečiť virtuálne sídlo na adrese našej prevádzky Pasienková 2/D, 821 06, Bratislava, alebo na adrese Panónska cesta 17, 851 01, Bratislava, v budove Vysokej školy manažmentu a City University of Seattle.

Na aké dlhé obdobie sa uzatvára zmluva o spolupráci?

Platnosť zmluvy je na dobu neurčitú, s výpovednou lehotou dva mesiace.

Žiadne papierovačky

Uľahčíme vám podnikanie, aby ste sa mohli venovať veciam, na ktorých záleží.

Začať spoluprácu