Produkty
Váš osobný účtovník

Všetky doklady online na jednom mieste. 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Viac informácií
Digital. Transparent. Friendly.
Meníme svet
účtovníctva
TU a TERAZ

Sme účtovnícka spoločnosť plne pripravená na digitalizáciu. Postaráme sa o jednoduché, podvojné aj mzdové účtovníctvo.

Klienti

aMusevity: Vaša účtovnícka firma

Vieme, že pre mnohých z vás je účtovníctvo náročné. Aj z tohto dôvodu sme našim klientom vždy po ruke, na osobnom stretnutí aj online prostredníctvom Zákazníckej zóny.

Na nás sa môžete vždy spoľahnúť a ušetrený čas venovať svojmu podnikaniu.

Férová cena,
ľudský prístup

Sme féroví, a preto u nás platíte podľa počtu dodaných dokladov, nie podľa výšky výnosov. Ak máte v danom mesiaci menej dokladov, automaticky zaplatíte menej. Sme ľudia, a preto tak aj jednáme. viac

Neustále k dispozícii,
24/7

Ako náš klient získate nepretržitý prístup do Zákazníckej zóny, ktorá zhromažďuje všetky informácie o vašej spoločnosti. Osobné stretnutia či efektívne telefonáty sú samozrejmosťou. viac

Prehľad pohľadávok
a záväzkov

Je dôležité poznať tok vašich financií. S aMusevity budete mať svoje pohľadávky aj záväzky pod palcom 24 hodín denne. viac

DPH a daň z príjmov
v reálnom čase

Zistite výšku DPH a dane z príjmov kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka našej Zákazníckej zóne budete mať

možnosť pripraviť sa na dane v predstihu. viac

Služby

Zákaznícka
zóna

Vytvorili sme moderný online nástroj, ktorý zmení váš pohľad na vedenie účtovníctva. Vyskúšajte si ho už teraz.

Výhody Zákazníckej zóny

Vždy aktuálne informácie

Už žiadne nepríjemné prekvapenia. Zákaznícka zóna zobrazuje aktuálnu výšku DPH aj dane z príjmov.

Automatické upozornenia

Zákaznícka zóna sama sleduje splatnosť faktúr a pred jej koncom vás upozorní prostredníctvom SMS alebo e-mailu.

Pripravená na budúcnosť

Prepojenie s bankovými účtami, online chat s účtovníkom či prispôsobiteľné widgety vám spríjemnia a zjednodušia každý deň.

Prehľad nákladov a výnosov

Analyzovanie nákladov alebo výnosov po mesiacoch a ich porovnanie s predchádzajúcimi obdobiami.

Prehľad pohľadávok alebo záväzkov

Rýchly prehľad o tom, na čo odchádzajú peniaze a z čoho máte zisky. Vzájomné porovnanie jednotlivých údajov po mesiacoch.

Graf výsledku hospodárenia

Prehľadné porovnanie, ako sa vám darilo v dvoch alebo viacerých rokoch. Jednoduché identifikovanie silných a slabých období.

Určite budem Vašu firmu odporúčať ďalej, ak sa mi naskytne nejaká príležitosť dať niekomu odporúčanie. Naozaj som bola veľmi milo prekvapená Vaším profesionálnym prístupom. Úprimne povedané a na základe vlastných skúseností, máloktoré firmy aj tu na „západe“ (či Nemecko či Švajčiarsko) majú taký prístup, ochotu, alebo aj komunikáciu s klientmi, ako máte vy ? Ďakujem ešte raz za bezproblémové vybavenie všetkých našich otázok a záležitostí.

Adriana Gutzmann
Xencore s. r. o. - HR Manager

S firmou aMusevity, s.r.o. spolupracujeme více než rok, a vše probíhá k naší velké spokojenosti. Zpracování účetnictví je precizní, přehledné a veškeré dotazy a požadavky jsou obratem zodpovídány a plněny. Děkujeme!

Jan Tichý
ELB s.r.o. - konateľ

Veľmi dobrá spolupráca a prístup k zákazníkovi, odborné poradenstvo v oblasti účtovníctva, personalistiky a miezd, promptné reakcie a férové ceny za ponúkané služby.

Michal Černický
Kniland, s. r. o. - konateľ

So spoločnosťou aMusevity, s. r. o.  som spolupracoval už v minulosti pri prevádzkovaní živnosti, a to s maximálnou spokojnosťou.
Pri výbere firmy za účelom spracovania účtovníctva pre našu s. r. o. boli preto jasnou voľbou. Spoločnosť aMusevity, s. r. o.  som odporučil aj známym, a sú mi za to veľmi vďační. Na to, aby sme sa mohli plnohodnotne venovať riadeniu firmy, potrebujeme mať silného a dôveryhodného partnera, ktorý sa vyzná v problematike spracovania účtovníctva. Sme radi, že naším partnerom je práve aMusevity, s. r. o.

Martin Molokáč
Comfort services, s. r. o.

Se společností aMusevity®, s. r. o spolupracujeme již několik dlouhých let. Vstoupili jsme na slovenský trh v oblasti péče o motorová vozidla, tzv. car wash.
aMusevity®, s. r. o nám poskytla profesionální a odbornou podporu v rámci účtování a kompletní vedení našeho účetnictví. Pomohla nám také nalézt optimalizaci provozu firmy, a tím ušetřit naše náklady s provozem v administrativní sféře i v oblasti financí.
Vyzdvihujeme naprosto profesionální přístup a odbornost všech zaměstnanců a vedení této společnosti jak v osobním jednání, tak pro nás především „vzdáleném“ telefonickém a e-mailovém.Na společnosti aMusevity®, s. r. o je vidět, že její dynamika roste, stále se snaží být blíže svým klientům –například vzdáleným přístupem tzv. klientským portálem, novým webem atd.
Vážíme si spolupráce s Vámi a dáváme 5* z 5 ☺

Jakub Málek, Leoš Tabara, Jan Málek
TM WASH s.r.o.

Keď sme rozbiehali našu firmu, nemali sme ani poňatia o našom účtovníctve, a veľmi sme sa báli. Teraz, po štyroch rokoch spolupráce, o našom účtovníctve stále nemáme ani poňatia, ale už sa nebojíme, pretože máme našich účtovníkov z aMusevity.

Vladimír Píš
Pressburg Shoemakers s.r.o. - Chief Drinkig Officer
Kalkulačka

Online kalkulačka

Forma podnikania
Platca DPH
Počet zamestnancov
ľudí
Počet dokladov vydaných za mesiac
ks
Je možné faktúry importovať elektronicky?
Počet dokladov prijatých za mesiac
ks
Počet bankových prevodov
ks
Je možné bankové pohyby importovať elektronicky?

Nezáväzná odhadovaná cena služieb*

od 40 € – 40 
/ mesaČne
Pokračovať

* Cena za naše služby vám bude upresnená pred podpisom zmluvy. Uvedená cena má len informatívny charakter.

Ste o krok bližšie
Poskytnite nám svoj kontakt
a my sa vám čo najskôr ozveme
Vaša firma:
Ak chcete zmluvu podpísať online, vyplňte náš formulár.
Online formulár
Ako často mi viete poskytovať výstupy z účtovníctva?

Cez Zákaznícku zónu budete mať sprístupnenú väčšinu dát z vášho účtovníctva: stav záväzkov a pohľadávok, stav pokladní a bankových účtov. Viac informácií o Zákazníckej zóne nájdete tu

Môžem doklady posielať aj poštou?

Áno, doklady môžete posielať aj poštou, na adresu sídla našej spoločnosti Bieloruská 33, 821 06, Bratislava, prípadne osobne na adresu prevádzky Pasienková 2/D, 821 06, Bratislava.

Ako často mám posielať doklady?

Doklady je potrebné posielať priebežne, ideálne aspoň raz týždenne. Doklady sa prioritne posielajú nahratím do Zákazníckej zóny, prípadne e-mailom. Odporúčame vám využívať možnosť zasielania dokladov priamo od vašich dodávateľov do Zákazníckej zóny prostredníctvom unikátnej e-mailovej adresy, ktorú obdržíte hneď, ako sa stanete naším klientom.

Podáte za mňa aj daňové priznanie? Koľko za to budem platiť?

Samozrejme, daňové priznanie za vás podáme. Cenu za vypracovanie daňového priznania nájdete v našom cenníku.

Koľko budem platiť za účtovníctvo?

Zadaním niektorých základných údajov si viete sami vypočítať predpokladané pravidelné náklady na účtovníctvo, alebo nás môžete požiadať o vypracovanie cenovej ponuky. Každý mesiac vám vystavíme faktúru vo výške dohodnutého mesačného poplatku a každý kvartál vystavíme vyúčtovanie za všetky dodané služby a prípadné nedoplatky vyfakturujeme.

Kedy môžeme začať spolupracovať?

Termín začiatku spolupráce je vždy určený po vzájomnej dohode. V praxi je však dátum začiatku spolupráce často ovplyvnený termínom dodania podkladov od predchádzajúcej účtovníckej spoločnosti.

Čo potrebujete na to, aby ste prevzali vedenie môjho účtovníctva od predchádzajúcej účtovníckej spoločnosti?

Pri prechode k nám je potrebné dodať tieto doklady a výstupy z účtovníctva:
- kniha záväzkov,
- kniha pohľadávok,
- inventarizácia účtov,
- inventarizácia majetku,
- účtovný denník v XLS,
- posledné daňové priznanie k dani z príjmov vrátane kalkulácie a podkladov k pripočítateľným a odpočítateľným položkám a nedaňovým nákladom,
- ak súčasná účtovnícka spoločnosť spracúva vaše účtovníctvo v programe Pohoda, je vždy výhodou, ak dodá aj zálohy z programu za jednotlivé roky.

Zakladáte aj nové spoločnosti?

Zakladaniu nových s.r.o. sa naša spoločnosť nevenuje.

Viete mi v prípade potreby zabezpečiť aj virtuálne sídlo?

Áno, v prípade záujmu vieme zabezpečiť virtuálne sídlo na adrese našej prevádzky Pasienková 2/D, 821 06, Bratislava, alebo na adrese Panónska cesta 17, 851 01, Bratislava, v budove Vysokej školy manažmentu a City University of Seattle.

Na aké dlhé obdobie sa uzatvára zmluva o spolupráci?

Platnosť zmluvy je na dobu neurčitú, s výpovednou lehotou dva mesiace.

Máte otázky?

Neváhajte a napíšte nám.